найвідоміший "жовтий" графітний олівець - символ Koh-i-Noor
- Для графічних, дизайнерських і художніх робіт, а також для офісу та школи
- Якісний грифель: отцентрирован, міцний (при заточуванні не ламається, не розбивається при падінні олівця), пише м'яко, без пропусків
- Надійне кріплення грифеля в корпусі за допомогою еластичного клею дисперсного
- Лак на водній основі, нетоксичний, покриття до 7 разів
- Спеціальна фарба на торці не тріскається, безпечна для любителів погризти олівець
- Якісна деревина (кедр): міцна, не ламається, легко заточується
- Відповідає стандарту EN-71: не містить шкідливих речовин, безпечний для здоров'я і навколишнього середовища
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр грифеля | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Наявність гумки | Так |
| Ступінь твердості | F |
| Тип | Дерев'яний олівець |
| Тип олівця | Чорнографітовий |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Зовнішні параметри | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| ISBN | 859-353-909-236-0 |
| Вага | 100 г |
| Довжина: | 24 см |
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352,80 ₴/упаковка

