-10%

Набір авто "Kid cars" поліцейський 39548 4820159395484
174 ₴
156,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 4820159395484
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія тематичних іграшкових авто Kid Cars - цікаві маленькі іграшкові моделі від 1 року.
До набору "Kid cars" поліцейський входитять: бус, джип, та контейнер.
Кожна іграшка прикрашена тематичними наклейками.
Машинки можна з'єднувати між собою.
Маленькі іграшки дуже схожі на реальні моделі наземного транспорту , деякі моделі мають рухомі елементи, що робить гру цікавою та реалістичною.
Завдяки невеликим розмірам іграшка стане улюбленим супутником малюка, та справжньою перлиною для маленьких колекціонерів.
З серією авто Kid Cars малюк зможе не тільки весело провести час, але й вивчити багато нових моделей авто різних за призначенням.
Вік-1+
Висота (см)-7.8
Довжина (см)-29.5
Ширина (см)-9.5
Вага нетто (кг)-0.234
До набору "Kid cars" поліцейський входитять: бус, джип, та контейнер.
Кожна іграшка прикрашена тематичними наклейками.
Машинки можна з'єднувати між собою.
Маленькі іграшки дуже схожі на реальні моделі наземного транспорту , деякі моделі мають рухомі елементи, що робить гру цікавою та реалістичною.
Завдяки невеликим розмірам іграшка стане улюбленим супутником малюка, та справжньою перлиною для маленьких колекціонерів.
З серією авто Kid Cars малюк зможе не тільки весело провести час, але й вивчити багато нових моделей авто різних за призначенням.
Вік-1+
Висота (см)-7.8
Довжина (см)-29.5
Ширина (см)-9.5
Вага нетто (кг)-0.234
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 27 г |
| Висота | 78 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 295 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 95 мм |
| Основні атрибути | |
| Артикул | 39548 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Штрих код | 482-015-939-548-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,60 ₴

