-10%

Набір авто "Kid cars" пожежний 39547 4820159395477
174 ₴
156,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 4820159395477
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір авто "Kid cars" пожежний - серія тематичних іграшкових авто Kid Cars.
Тематичні іграшкові моделі для дітей 1+
У набір "Kid cars" пожежний входить: кран, водовоз і пожежна.
Кожна іграшка прикрашена тематичними наклейками. Машинки можна з'єднувати між собою за допомогою спеціальних кріплень
Іграшкові машинки дуже схожі на реальні моделі наземного транспорту, деякі моделі мають рухомі елементи, що робить гру цікавою і реалістичною.
Завдяки невеликим розмірам іграшка стане улюбленим супутником малюка й справжньою перлиною для маленьких колекціонерів.
Пакування - картонна коробка
Вік-1+
Висота (см)-7.8
Довжина (см)-29.5
Ширина (см)-9.5
Вага нетто (кг)-0.252
Тематичні іграшкові моделі для дітей 1+
У набір "Kid cars" пожежний входить: кран, водовоз і пожежна.
Кожна іграшка прикрашена тематичними наклейками. Машинки можна з'єднувати між собою за допомогою спеціальних кріплень
Іграшкові машинки дуже схожі на реальні моделі наземного транспорту, деякі моделі мають рухомі елементи, що робить гру цікавою і реалістичною.
Завдяки невеликим розмірам іграшка стане улюбленим супутником малюка й справжньою перлиною для маленьких колекціонерів.
Пакування - картонна коробка
Вік-1+
Висота (см)-7.8
Довжина (см)-29.5
Ширина (см)-9.5
Вага нетто (кг)-0.252
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 27 г |
| Висота | 78 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 295 мм |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 95 мм |
| Основні атрибути | |
| Артикул | 39547 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Штрих код | 482-015-939-547-7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,60 ₴

