-10%

Іграшкова Авто "Kid cars" формула. Tigres. 39523 4820159395231 Жовтий
24 ₴
21,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 4820159395231_3
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Авто «Kid cars» формула - іграшкова машинка серії «Kid Cars Sport», виготовлена з безпечного сертифікованого матеріалу. Зручна для маленьких долоньок й надзвичайно міцна.
До серії авто входить: автобус, кабріолет, баггі, джип, пікап, авто гольф, квадроцикл, гоночний болід, гірський мотоцикл, спортивний мотоцикл, триколісний мотоцикл, катер, водний скутер.
Іграшками можна гратися самостійно, або разом з ігровими наборами з серії Kid Cars, Kid Cars 3D.
Колір-Червоний, Жовтий, Зелений, Блакитний
Вік-3+
Висота (см)-5.6
Довжина (см)-10
Ширина (см)-7
Вага нетто (кг)-0.0279
До серії авто входить: автобус, кабріолет, баггі, джип, пікап, авто гольф, квадроцикл, гоночний болід, гірський мотоцикл, спортивний мотоцикл, триколісний мотоцикл, катер, водний скутер.
Іграшками можна гратися самостійно, або разом з ігровими наборами з серії Kid Cars, Kid Cars 3D.
Колір-Червоний, Жовтий, Зелений, Блакитний
Вік-3+
Висота (см)-5.6
Довжина (см)-10
Ширина (см)-7
Вага нетто (кг)-0.0279
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 27 г |
| Висота | 56 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Ширина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Артикул | 39523 |
| Марка машинки | Формула |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Штрих код | 482-015-939-523-1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,60 ₴
