-10%

Іграшкова Авто Формула. Tigres. Формула-1 39216 4820159392162 Білий
89 ₴
80,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 4820159392162_5
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкова машинка авто Формула - ідеальний подарунок для маленького любителя Формули-1. Завдяки своїй реалістичності машинка створить для дитини неповторну атмосферу цих відомих перегонів.
Грати з цією яскравою, привабливою та якісною іграшкою дуже цікаво, пізнавально та корисно для спритності рук, координації рухів, фантазії та просторового мислення.
Іграшка виготовлена з нетоксичної харчової пластмаси, стійкої до кліматичних умов.
Машинка пройшла випробування у Європі.
Колір-Червоний, Жовтий, Зелений, Синій
Вік-3+
Висота (см)-7
Довжина (см)-28
Ширина(см)-13.5
Вага нетто(кг)-0.145
Грати з цією яскравою, привабливою та якісною іграшкою дуже цікаво, пізнавально та корисно для спритності рук, координації рухів, фантазії та просторового мислення.
Іграшка виготовлена з нетоксичної харчової пластмаси, стійкої до кліматичних умов.
Машинка пройшла випробування у Європі.
Колір-Червоний, Жовтий, Зелений, Синій
Вік-3+
Висота (см)-7
Довжина (см)-28
Ширина(см)-13.5
Вага нетто(кг)-0.145
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 145 г |
| Висота | 70 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 280 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Ширина | 135 мм |
| Основні атрибути | |
| Артикул | 39216 |
| Марка машинки | Формула — 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Штрих код | 482-015-939-216-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,10 ₴
