-10%

Іграшкова Авто-мерс. Tigres. Mercedes 39004 4820159390045 Синій
144 ₴
129,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 4820159390045_4
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкова машинка авто-мерс викликає захоплення у маленького цінителя машинок. Адже вона дуже схожа на справжній автомобіль Mercedes, яскрава та цікава. Граючи з нею, дитина розвиватиме свій кругозір, фантазію, просторове мислення, моторику рук та координацію рухів.
Машинка виготовлена з якісних та міцних матеріалів. Завдяки стійкості до погодних умов, вона ідеальна для розваг як вдома, так і на вулиці.
Іграшкова машинка пройшла випробування у Європі.
Вік: 3+
Матеріал: поліпропілен
Машинка виготовлена з якісних та міцних матеріалів. Завдяки стійкості до погодних умов, вона ідеальна для розваг як вдома, так і на вулиці.
Іграшкова машинка пройшла випробування у Європі.
Вік: 3+
Матеріал: поліпропілен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 90 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 290 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Ширина | 120 мм |
| Основні атрибути | |
| Артикул | 39004 |
| Марка машинки | Mercedes |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Штрих код | 482-015-939-004-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129,60 ₴
