-10%

Іграшкова Авто-купе. Tigres. Volkswage Golf 39001 4820159390014 Зелений, Легковий автомобіль
99 ₴
89,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 4820159390014_5
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкова машинка авто-купе подарує дитині безліч незабутніх хвилин, а також принесе величезну користь для розвитку моторики рук та координації рухів, фантазії та просторового мислення.
Подібність машинки зі справжнім автомобілем Volkswage Golf – особлива перевага, яка додає грі реалістичності та робить її ще цікавішою.
Завдяки якісним, міцним та стійким до погодних умов матеріалам іграшкова машинка ідеальна для розваг як вдома, так і на вулиці.
Іграшкова машинка пройшла випробування у Європі.
Вік: 3+
Матеріал: поліпропілен.
Подібність машинки зі справжнім автомобілем Volkswage Golf – особлива перевага, яка додає грі реалістичності та робить її ще цікавішою.
Завдяки якісним, міцним та стійким до погодних умов матеріалам іграшкова машинка ідеальна для розваг як вдома, так і на вулиці.
Іграшкова машинка пройшла випробування у Європі.
Вік: 3+
Матеріал: поліпропілен.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39001 |
| Колір | Зелений |
| Марка машинки | Volkswage Golf |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Штрих код | 482-015-939-001-4 |
| Основні | |
| Тип | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,10 ₴
