
Грифелі для цангових олівців. Koh-I-Noor. 4190.B 8593539005094
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4190.B
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Грифелі для цангових олівців.
12 штук у пластиковому пеналі.
Твердість: В.
Діаметр грифеля 2 мм.
Довжина грифеля 120 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал | Графіт |
| Тип | Стрижень |
| Тип управління | Механічне |
| Ступінь твердості | В |
| Паковання | Пенал |
| Розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр грифеля | 2 мм |
| ISBN | 8593539005094 |
| Довжина: | 120 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴
