
Олівець графітний. НВ Гумка (полібег 3шт) Koh-I-Noor 1231/3/P 8593540024695
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1231/3/P
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Олівець графітний, шкільний, з гумкою.
Твердість: HB.
На корпусі олівця - справжня таблиця множення.
Незамінні для школярів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр грифеля | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Наявність гумки | Ні |
| Ступінь твердості | НВ |
| Тип | Дерев'яний олівець |
| Тип олівця | Чорнографітовий |
| Упаковка | Полибег |
| Зовнішні параметри | |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Матеріал | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| ISBN | 8593540024695 |
| Вага | 80 г |
| Розміри | |
| Довжина: | 20 см |
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴
