Набір графітних олівців KOH-I-NOOR 1570. Міцний корпус з високоякісної деревини захищає грифель від ударів.
Твердість олівців: 2H, H, HBх3, Bх2, 2Bх2, 3В.
Корпус вкритий лаком. Довжина корпусу 175 мм, товщина грифеля 2 мм.
У полібезі 10 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр грифеля | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Наявність гумки | Ні |
| Ступінь твердості | НВ |
| Тип | Дерев'яний олівець |
| Тип олівця | Чорнографітовий |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Зовнішні параметри | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| ISBN | 8593539622369 |
| Вага | 180 г |
| Розміри | |
| Довжина: | 20 см |
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴

