
Олівець графітний 1570 2Н-2В 6 шт. Koh-I-Noor 1570.6 8593539025238
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1570.6
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір графітних олівців KOH-I-NOOR 1570. Міцний корпус з високоякісної деревини захищає грифель від ударів.
Твердість олівців: 2H, H, HBх2, B, 2B.
Корпус вкритий лаком. Довжина корпусу 175 мм, товщина грифеля 2 мм.
У полібезі 6 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр грифеля | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Наявність гумки | Ні |
| Ступінь твердості | НВ |
| Тип | Дерев'яний олівець |
| Тип олівця | Чорнографітовий |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Зовнішні параметри | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| ISBN | 8593539025238 |
| Вага | 110 г |
| Розміри | |
| Довжина: | 20 см |
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴
