
Олівець графітний. 3 шт. Koh-I-Noor 1500.HB/P 8593539133674
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500.HB/P
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Легендарний, відомий більш ніж у 82 країнах світу «жовтий» олівець 1500 є традиційним символом витриманого класичного стилю і якості. Професійні креслярі та художники-графіки високо оцінять найширшу на українському ринку градацію твердостей.
Еталон якості.
Твердість - НВ.
Деревина - кедр, покриття - лак на водній основі.
Грифель високого ступеня очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр грифеля | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Наявність гумки | Ні |
| Ступінь твердості | НВ |
| Тип | Дерев'яний олівець |
| Тип олівця | Чорнографітовий |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Зовнішні параметри | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| ISBN | 8593539133674 |
| Вага | 100 г |
| Розміри | |
| Довжина: | 24 см |
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴
