
Щоденник шкільний Україна. Тверда обкладинка. Руслан RLN10338
79,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: RLN10338
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Щоденник Руслан з твердою обкладинкою - ідеальний вибір для школярів. Він компактний і має чарівний дизайн, що зробить його надзвичайно популярним серед учнів будь-якого віку. День за днем, він буде служити надійним помічником в пам'ятанні важливих дат, призначення та записів навчальних матеріалів.
Характеристики
- Кількість аркушів : 48
- Формат : В5 (170х203 мм)
- Обкладинка : крейдований картон (230 г/м²), ламінований
- Внутрішній блок : офсетний папір (60 г/м²)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руслан |
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | Термоклей |
| Кількість аркушів у зошиті/щоденнику | 48 |
| Лініювання | Лінія |
| Мова видання | Українська |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Щоденник |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Формат | A5 |
| Щільність аркушів | 60 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 215 г/м2 |
| Розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Обкладинка | |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Глянцева |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 130 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,20 ₴
