-15%

Серія Дитячих наборів для творчості "Магніти на холодильник"
720 ₴
612 ₴
- В наявності
- Код: 487204N
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Дитячих наборів для творчості "Магніти на холодильник"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ранок-Креатив |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Оформлення інтер'єру |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 22 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴
