-15%

Кенгуру "Навчальні пазли. Українська абетка" 3+
300 ₴
255 ₴
- В наявності
- Код: 491368
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір містить 66 карток-пазлів з літерами українського алфавіту й зображеннями, що відповідають саме цим буквам. Прості й зрозумілі правила. Знаходь пару — з’єднуй — вивчай нові букви! Використання цього дидактичного матеріалу сприятиме: - навчанню символів жестової мови; - формуванню у дітей навичок мовленнєвої діяльності; - збагаченню словникового запасу; - формуванню навичок спілкування; - розвитку психічних і розумових процесів - покращенню дрібної моторики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кенгуру |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 66 шт. |
| Стан | Новий |
| Тематика | Алфавіт |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазлы-парочки |
| ISBN | 9789667513085 |
| Рік видання | 2023 р |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



