-15%

Розмальовка-розгорталка. Свійські тварини 9789667483562 Л711ОО2У
299 ₴
254,15 ₴
- В наявності
- Код: 9789667483562
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це не просто розмальовка зі свійськими тваринами, це розмальовка-гра, у якій малюк знайде несподівані перевтілення та цікаві пригоди.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Багаторазове |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість картинок | 16-20 |
| Спосіб розфарбовування | Акварельними фарбами, Олівцями, Гуашевими фарбами, Фломастерами, Акриловими фарбами, Пальчиковими фарбами |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Тварини |
| Тип | 3D розмальовка |
| ISBN | 978-966-748-356-2 |
| Артикул | Л711ОО2У |
| Кількість сторінок | 16 шт. |
| Обкладинка | Клей + шиття |
| Формат | |
| Висота | 0.45 см |
| Довжина | 30.4 см |
| Ширина | 28.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,15 ₴






