-10%

Авто "Kid cars Sport" джип 39510 4820159395101 Блакитний
34 ₴
30,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 4820159395101_4
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія іграшкового транспорту Kid Cars Sport - цікаві маленькі іграшкові моделі від 1 року.
До серії авто входить: автобус, кабріолет, баггі, джип, пікап, авто гольф, квадроцикл, гоночний болід, гірський мотоцикл, спортивний мотоцикл, триколісний мотоцикл, катер, водний скутер.
Маленькі іграшки дуже схожі на реальні моделі водного та наземного транспорту , деякі моделі мають рухомі елементи, що робить гру цікавою та реалістичною.
Завдяки невеликим розмірам іграшка стане улюбленим супутником малюка, та справжньою перлиною для маленьких колекціонерів.
З серією авто Kid Cars Sport малюк зможе не тільки весело провести час, але й вивчити багато нових моделей авто різних за призначенням.
Колір-Червоний, Жовтий, Зелений, Блакитний
Вік-1+
Висота (см)-6.5
Довжина (см)-11
Ширина (см)-7.3
Вага нетто (кг)-0.043
До серії авто входить: автобус, кабріолет, баггі, джип, пікап, авто гольф, квадроцикл, гоночний болід, гірський мотоцикл, спортивний мотоцикл, триколісний мотоцикл, катер, водний скутер.
Маленькі іграшки дуже схожі на реальні моделі водного та наземного транспорту , деякі моделі мають рухомі елементи, що робить гру цікавою та реалістичною.
Завдяки невеликим розмірам іграшка стане улюбленим супутником малюка, та справжньою перлиною для маленьких колекціонерів.
З серією авто Kid Cars Sport малюк зможе не тільки весело провести час, але й вивчити багато нових моделей авто різних за призначенням.
Колір-Червоний, Жовтий, Зелений, Блакитний
Вік-1+
Висота (см)-6.5
Довжина (см)-11
Ширина (см)-7.3
Вага нетто (кг)-0.043
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 43 г |
| Висота | 65 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Ширина | 73 мм |
| Основні атрибути | |
| Артикул | 39510 |
| У комплекті | 1 шт |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Штрих код | 482-015-939-510-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,60 ₴
