-10%

Набір авто "Kid cars" швидка допомога 39549 4820159395491
174 ₴
156,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності
- Код: 4820159395491
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія тематичних іграшкових авто Kid Cars - цікаві маленькі іграшкові моделі від 1 року.
До набору "Kid cars" швидка входитять: швидка бус, швидка контейнер, та гелікоптер.
Кожна іграшка прикрашена тематичними наклейками.
Машинки можна з'єднувати між собою.
Маленькі іграшки дуже схожі на реальні моделі транспорту, деякі моделі мають рухомі елементи, що робить гру цікавою та реалістичною.
Завдяки невеликим розмірам іграшка стане улюбленим супутником малюка, та справжньою перлиною для маленьких колекціонерів.
З серією авто Kid Cars малюк зможе не тільки весело провести час, але й вивчити багато нових моделей авто різних за призначенням.
Вік-1+
Висота (см)-7.8
Довжина (см)-29.5
Ширина (см)-9.5
Вага нетто (кг)-0.222
До набору "Kid cars" швидка входитять: швидка бус, швидка контейнер, та гелікоптер.
Кожна іграшка прикрашена тематичними наклейками.
Машинки можна з'єднувати між собою.
Маленькі іграшки дуже схожі на реальні моделі транспорту, деякі моделі мають рухомі елементи, що робить гру цікавою та реалістичною.
Завдяки невеликим розмірам іграшка стане улюбленим супутником малюка, та справжньою перлиною для маленьких колекціонерів.
З серією авто Kid Cars малюк зможе не тільки весело провести час, але й вивчити багато нових моделей авто різних за призначенням.
Вік-1+
Висота (см)-7.8
Довжина (см)-29.5
Ширина (см)-9.5
Вага нетто (кг)-0.222
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 222 г |
| Висота | 78 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 295 мм |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Тип | Швидка допомога |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 95 мм |
| Основні атрибути | |
| Артикул | 39549 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Штрих код | 482-015-939-549-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,60 ₴

