
Водяні розмальовки. Гігантські машини (Crystal Book)
22,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: F00025008
+380 (99) 002-92-44
Менеджер- +380 (95) 914-15-39Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шановні батьки!
Пропонуємо до вашої уваги незвичайну розмальовку. Користуючись лише пензликом і водою, дитина зможе створювати яскраві цікаві малюнки. Ця розмальовка допоможе хлопчикам і дівчаткам розвинути образне мислення, стати уважними та акуратними. Нехай ваш малюк відчує себе художником і трохи чарівником
Пропонуємо до вашої уваги незвичайну розмальовку. Користуючись лише пензликом і водою, дитина зможе створювати яскраві цікаві малюнки. Ця розмальовка допоможе хлопчикам і дівчаткам розвинути образне мислення, стати уважними та акуратними. Нехай ваш малюк відчує себе художником і трохи чарівником
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Крістал Бук |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість картинок | 11-15 |
| Спосіб розфарбовування | Водою |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Транспорт |
| Тип | Водна розмальовка |
| ISBN | 978-966-987-567-9 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Кількість сторінок | 8 шт. |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| Стан | Нове |
| Колір | Різні кольори |
| Мова видання | Український |
| Формат | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,90 ₴



